بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اصفهان کدام است؟

لیزر موهای زائد در اصفهان

لیزر موهای زائد در اصفهان
لیزر موهای زائد در اصفهان

با سلام به همه ی کاربران عزیز و همراهان همیشگی! از اینکه صفحه ی ما را انتخاب کرده اید بسیار ممنونیم. امروز مطلبی را درباره از بین بردن موهای زائد با لیزر را برای شما گردآوری کرده ایم. همچنین می خواهیم بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اصفهان را، برای افرادی که ساکن این شهر هستند معرفی کنیم و بگوییم که بهترین دستگاه لیزر موهای زائد که در این مرکز موجود می باشد، چه مزیت هایی برای افراد دارد. در ابتدا می خواهیم مطلبی را بگوییم که به احتمال زیاد همه ی شما از آن آگاه هستید. آن هم این است که لیزر موهای زائد تنها در یک تصمیم گیری و رفتن به یک مرکز لیزر و پرداخت هزینه خلاصه نمی شود.

شاید شما نیز افرادی را دیده باشید که پس از اقدام برای از لیزر درمانی، دچار عوارضی شده اند و یا نتیجه ی مطلوب را به دست نیاورده اند. به نظر شما دلیل آن چیست؟ اینکه متخصص لیزر موهای زائد شما از تجربه ی کافی برخوردار باشد، بتواند درمان را به بهترین روش برای شما انجام دهد، آموزش های لازم و ضروری را برایتان بگوید و اینکه مرکز لیزری که به آن مرتجعه می کنید معتبر باشد، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. افرادی نیز که دچار نارضایتی شده اند، به دلیل عدم آگاهی کامل آنها از این روش بوده و یا به مرکز لیزر موهای زائد معتبری مراجعه نکرده اند. مرکز لیزر موهای زائد اصفهان با کادر درمانی مجرب و حرفه ای و از طریق دستگاه لیزر حرفه ای می تواند خدمات لیزر را به بهترین نحو برای مراجعین گرامی انجام دهد. در ادامه ی مطلب برای شما درباره آگاهی ها و آموزش های لازم خواهیم گفت و اینکه چرا ما این مرکز را به عنوان بهترین مرکز لیزر برای شما آورده ایم.

چگونه با لیزر موهای زائد از بین می رود؟

چگونه با لیزر موهای زائد از بین می رود؟
چگونه با لیزر موهای زائد از بین می رود؟

لیزر موهای زائد یک روند پزشکی از است که در آن از انرژی نوری متمرکز شده استفاده می شود تا موهای زائد را از بین ببرد. در حین انجام روند درمان، لیزر نوری را از خود منتشر می کند که توسط ملانین ها ی مو( رنگدانه ها) جذب می شود. انرژی نوری به گرمای شدید تبدیل شده و به فولیکول ها( ریشه ی مو) نفوذ می کند و روند رشد مو را تخریب و یا مهار می کند.

اگرچه لیزر موهای زائد به طور موثری رشد مو را برای مدت طولانی به تأخیر می اندازد ، اما معمولاً به ریزش دائمی مو منجر نمی شود. از این روش می توان برای از بین بردن موهای زائد همه ی نقاط بدن مانند: زیربغل، پاها، دست ها، صورت، ناحیه ی تناسلی و …. استفاده کرد. رنگ مو و نوع پوست بر تاثیر گذاری و نتیجه ی درمان بسیار موثر است. همچنین در اصل لیزر به رنگدانه های مو نفوذ می کند و نه به رنگدانه های پوست! از این رو داشتن مو های تیره و پوستی روشن که تضاد میان آنها زیاد باشد، می تواند نتیجه ی درمان را بهتر کند زیرا لیزر باید بدون آسیب رساندن به پوست، به ریشه ی موها نفوذ کند. اما خیالتان راحت، به دلیل پیشرفت تکنولوژی در زمینه ی لیزر درمانی، می توان این درمان را برای هر نوع پوست و مو با بهترین نتیجه انجام داد.

لیزر موهای زائد بدون درد

لیزر موهای زائد بدون درد
لیزر موهای زائد بدون درد

حتما تا به حال درباره درد در حین از بین بردن موهای زائد با لیزر را شنیده اید! اما ما می خواهیم به پاسخ این سوال را به شما بدهیم. درد در حین روند درمان، کاملا به میزان آستانه ی تحمل در افراد بستگی دارد. البته نمی توان از میزان تبهر متخصص لیزر و دستگاه لیزر چشم پوشی کرد. برخی از افراد جلسات درمانی بسیار راحتی دارند و برخی نیز می گویند که در حین درمان، کمی درد را احساس کرده اند. می توانید در صورت عدم حساسیت و با مشور پزشک متخصصتان، 30 الی 45 دقیقه قبل از شروع جلسه ی درمانی خود، از پماد های بی حس کننده ی موضعی استفاده کنید. همچنین می توانید به انتخاب آگاهانه ی بهترین مرکز لیزر ، با خیال راحت برای انجام لیزر اقدام کنید.

لیزر موهای زائد جلسه ی اول

لیزر موهای زائد جلسه ی اول
لیزر موهای زائد جلسه ی اول

همانطور که در بالاتر به آن اشار کرده ایم، لیزر موهای زائد تنها به انتخاب مرکز لیزر و پرداخت هزینه ی آن خلاصه نمی شود. آموزش ها و آگاهی هایی وجود دارند که برای جلوگیری از بروز هرگونه عارضه و نتیجه ی مطلوب تر، پیشنهاد می شود که آنها را رعایت کنید. ما در این مطلب نکات ضروری را برای شما آورده ایم:

  • اگر علاقه مند به لیزر موهای زائد هستید ، پزشکانی را انتخاب کنید که دارای مجوز در تخصص مانند پوست یا جراحی زیبایی باشد و در زمینه لیزر موهای زائد نیز دارای مجوز باشد.
  • اگر یک دستیار پزشک یا پرستار دارای مجوز عمل را انجام می دهند ، مطمئن شوید که پزشک نظارت می کند و در طول درمان در دسترس است.
  • حتما لیزر موهای زائد را در مراکز معتبر درمانی انجام دهید و نه در سالن ها و مراکز متفرقه!
  • سابقه ی پزشکی خود را ، از جمله استفاده از داروها ، تاریخچه اختلالات پوستی یا زخم و روشهای قبلی برداشتن مو را با پزشک خود در میان بگذارید.
  • عکس بگیرید تا برای ارزیابی های قبل و بعد و بررسی های طولانی مدت استفاده شود.
  • برای نتیجه گیری مطلوب تر، حداقل تا 6 هفته قبل از جلسه ی درمانی خود، از قرار گرفتن در معرض مستقیم نور آفتاب خودداری کنید.
  • از اصلاح کردن موهای زائد خود با هر روشی که موجب کنده شدن موهای زائد شما از ریشه می شود، خودداری کنید.
  • از استفاده از داروهای رقیق کننده ی خون و ضد التهاب بپرهیزید و در صورت ضرورت در استفاده، آن را با پزشک خود در میان بگذارید.
  • ناحیه ی مورد درمان را 1 روز قبل از جلسه ی درمانی خود، با استفاده از ژیلت اصلاح نمایید.

دکتر خوب برای لیزر موهای زائد در اصفهان

دکتر خوب برای لیزر موهای زائد در اصفهان
دکتر خوب برای لیزر موهای زائد در اصفهان

علاوه بر انتخاب بهترین مرکز لیزر موهای زائد ، اینکه این روند درمانی توسط چه کسی انجام می گیرد نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. اگر لیزر درمانی توسط پزشک متخصص و مجرب در این زمینه انجام گیرد، می تواند آناتومی بدن شما را به خوبی درک کرده و بهترین درمان را متناسب با نوع پوست و موی شما انتخاب کند. در نتیجه می توانید از نتیجه ی درمانی مطلوب تری برخوردار شوید و جلسه ی درمانی راحت تری را نیز تجربه کنید.

لیزر موهای زائد با قیمت مناسب در اصفهان

لیزر موهای زائد با قیمت مناسب در اصفهان
لیزر موهای زائد با قیمت مناسب در اصفهان

امروزه با توجه به اینکه روز به روز به تعداد افرادی که روش لیزر را برای از بین بردن موهای زائد خود انتخاب می کنند، افزوده می شود، مراکز لیزر موهای زائد بسیاری نیز در حال ارائه ی خدمات لیزر به افراد هستند که هرکدام از آنها از دستگاه های متفاوتی استفاده کرده و با توجه به موقعیت مکانی و میزان شناخته شدنشان، مبالغ متفاوتی را از افراد دریافت می کنند. اما باید بگوییم که نباید قیمت ها را راهنمای انتخاب مرکز لیزر قرار دارد. چه بسا مراکزی وجود دارند که برای جذب مراجعین بیشتر و شناخته شدن از افراد هزینه های بسیار کمی را دریافت می کنند اما به دلیل عدم تجربه ی کافی، ممکن است که به پوست افراد آسیب وارد کنند. از طرفی نیز همانطور که در بالاتر به آن اشاره کرده ایم، برای مثال مراکزی وجود دارند که به دلیل داشتن موقعیت مکانی خوب، از افراد هزینه های بالایی دریافت می کنند در صورتی که ممکن است آنگونه که باید تجربه و کیفیت لازم را نداشته باشند.

مرکز لیزری که ما به عنوان بهترین مرکز لیزر موهای زائد در اصفهان به شما معرفی کرده ایم، با کادری مجرب و حرفه ای می توانند خدمات لیزر را به بهترین نحو به شما ارائه دهند. این مرکز منصفانه ترین و معقول ترین هزینه های را از مراجعین عزیز خود دریافت می کند تا همه ی افراد با بتوانند به این درمان دسترسی داشته باشند و از نتیجه ی درمان خود لذت ببرند. برای مشاهده ی لیست قیمت لیزر موهای زائد در اصفهان اینجا کلیک کنید!

لیزر موهای زائد الکساندرایت آپوجی اصفهان

دستگاه لیزر الکس آپوجی( Alex apogee) که توسط شرکت سایناشور( synosure) تولید شده است، دارای طول موج کمی طولانی تر از برخی از رقبای خود است که باعث می شود در طیف گسترده ای از رنگ های پوستی قابل استفاده باشد. این دستگاه با امکان، نداشتن تماس با پوست و نداشتن قطعات پلاستیکی آلوده و جلوگیری از انتقال بیماری های قارچی و ویروسی، به دلیل رضایت و جذب مراجعین بیشتر، بسیار مورد تایید پزشکان متخصص و مراکز معتبر قرار گرفته است. شاید مهمترین مزیت این دستگاه افزایش اندازه پالس ها و میزان تکرار باشد ، به این معنی که می تواند سریعتر منطقه بزرگتر پوست را درمان کند. این باعث می شود یکی از سریع ترین روش های موجود در دسترس باشد.

مرکز لیزر ما در اصفهان، برای رضایتمندی و حفظ رفاه مردم در این شهر، برای دسترسی آسان تر و بهره مندی همه ی افراد از مزایای فوق العاده ی این دستگاه، بهترین قیمت ها و تخفیف های واقعی را برای مراجعین در نظر گرفته است. برای مشاهدی ی لیست قیمت ها و اطمینان کافی از کیفیت برتر دستگاه مورد استفاده، کافیست که اینجا کلیک کنید.

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد اصفهان

مرکز تخصصی لیزر موهای زائد اصفهان

اگر برای از بین بردن موهای زائد خود، روش رفع موهای زائد با لیزر را انتخاب کرده اید و به دنبال یک مرکز معتبر پوست و زیبایی، برای انجام این کار هستید، ما برای شما پیشنهادی داریم. پیشنهاد ما به شما مرکز پوست و زیبایی معتبری واقع در اصفهان می باشد، که دارای تیم پزشکان متخصص و حرفه ای، پرسنلی مجرب و خوش برخورد، محیطی کاملا بهداشتی، آرام و دارای تمامی استاندارد های یک مرکز درجه یک، آماده خدمت رسانی به مراجعین محترم می باشد. و با این حال، معقول ترین و منصفانه ترین هزینه را برای انجام همه ی خدماتی که ارائه می دهند، از مراجعین خود دریافت می کنند. و لازم به ذکر است که تنها هدف و اولویت این مرکز، رضایت مراجعین محترم آن می باشد. برای دریافت مشاوره، اطلاعات و تماس با این مرکز اینجا کلیک کنید.

لینک منبع خارجی1

لینک منبع خارجی2

مترجم و نویسنده: مهدیه ستاری

مرکز زیبایی دکتر مهسا سعیدیان

اصفهان، دروازه شيراز (میدان آزادی) جنب بانک اقتصاد نوین، ساختمان آزادی، بلوک B طبقه اول واحد 14

03131339393
09103498783

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا