تعداد جلسات لیزر مو | لیزر موهای زائد چند جلسه است؟

از لیزر موهای زائد چه باید بدانیم؟

تعداد جلسات لیزر موهای زائد
تعداد جلسات لیزر موهای زائد

سلام به همه ی دوستان و کاربران عزیز. به صفحه ی زیبایی و سلامتی ما خوش آمدید. اگر در حال مطالعه ی این مطلب هستید، قطعا از آن دسته از افراد هستید که به سلامت، زیبایی و بهداشت فردی خود اهمیت می دهید. ما هم در تلاشیم تا با بهره گیری از پزشکان متخصص و منابع پزشکی معتبر، به روز ترین و مهم ترین اطلاعات را در زمینه های زیبایی و سلامتی برای شما گردآوری کنیم. می خواهیم برای دقایقی هم که شده در حال خوب شما شریک باشیم.

داشتن موهای زائد موجب اذیت و آزار افراد می شود. اصلاح کردن آنها دغدغه ای را برای بیشتر افراد به وجود اورده است. برخی از افراد به دلیل نداشتن زمان کافی، هنگام رفتن به مهمانی، از پوشیدن لباس مورد علاقه شان صرف نظر می کنند.

برای خلاص شدن از شر موهای زائد، بهترین گزینه لیزر موهای زائد است. چرا؟

هنگامی که شما از تیغ های اصلاح و یا ژیلت ها استفاده می کنید و یا در اصطلاح شیو می کنید، موهای شما از سطح پوست زده می شوند اما پس از حداکثر  72 ساعت، موهای شما دوباره نمایان می شوند. همچنین این روش به مرور زمان به پوست شما آسیب خواهد زد.

هنگام وکس کردن و یا اپیلاسیون نیز، شما درد زیادی را باید تحمل کنید و به مرور زمان پوست شما استحکام اولیه ی خود را از دست می دهد. اما در مقایسه با استفاده از ژیلت ها، این روش شما را برای مدت زمان چند هفته از شر موهای زائد خلاص خواهد کرد.

استفاده از کرم های موبر نیز، به دلیل بوی بد آنها، بسیاری از افراد از انجام آن صرف نظر می کنند.

به همین دلیل، چرا که نه؟ لیزر موهای زائد، موهای شما را نیمه دائمی از بین می برد.

قبل از لیزر موهای زائد

تعداد جلسات لیزر موهای زائد
تعداد جلسات لیزر موهای زائد

قبل از اینکه اقدام به انجام لیزر موهای زائد کنید، بهتر است که اگر سوالی در این زمینه در ذهن خود دارید، پاسخ آن را بیابید. بسیاری از افراد، فقط دلشان می خواهد که از نتیجه ی لیزر موهای زائد لذت ببرند. اما شاید این روش برای برخی از افراد نتیجه ای که باید را نداشته باشد. ( به دلیل تفاوت نوع پوست و موی افراد)

برای نتیجه ی مطلوب درمان به چند جلسه ی درمان در فواصل زمانی مختلف نیاز است. همچنین این روش نتیجه ی دائمی ندارد. اما می تواند موها را به طرز چشم گیری کاهش داده و برای مدت زمان بسیار طولانی موهای زائد را از بین ببرد. پس از آن نیز، موها بسیار سست تر، نازک تر و کمرنگ تر رشد خواهد کرد.

چگونه یک لیزر موهای زائد خوب برای خودتان پیدا کنید؟

لیزر و انرژی متمرکز حاصل از آن، بر روی افرادی که پوست روشن و متوسطی دارند و موهای تیره تری دارند، بهتر عمل می کند. اما این بدان معنی نیست که لیزر بر روی افراد با پوست تیره تاثیر نخواهد داشت. زیرا دستگاه های لیزر پیشرفته و جدید تر، می توانند همه ی انواع پوست و مو را درمان کنند.

در افراد با پوست تیره تر، اگر از دستگاه لیزر به خوبی استفاده نشود، می تواند سبب تغییر رنگ در پوست شود. به همین دلیل است که باید یک پزشک متخصص خوب و یک دستگاه لیزر موهای زائد خوب را پیدا کنید.

فناوری لیزر موهای زائد، مدت زمان طولانی است که وجود دارد و روز به روز این روش پیشرفته تر و موثرتر می شود. پزشک متخصص و مجرب، می تواند با درک صحیح از آناتومی بدن شما، نوع پوست و موی شما، بهترین تنظیمات دستگاه لیزر را برای شما فراهم کند.

جزئیات:

لیزر ها، انرژی متمرکز شده ی نوری را به گرمای شدید تبدیل کرده و با هدف گیری ریشه ی موها با رنگدانه های تیره، روند رشد آنها را مختل می کنند. به همین دلیل است که لیزر روی موهای تیره عملکرد بهتری خواهد داشت. پس از معالجه یک ناحیه ، موها طی 10 تا 14 روز از بین می روند.

استفاده از یک اسکراب شکر خفیف در روز دوش در روز دهم به لایه برداری پوست و از بین بردن موها کمک می کند. همچنین استفاده از محصولاتی که متخصص زیبایی شما ممکن است توصیه کند و توصیه های پس از درمان آنها را رعایت کنید.

چه نقاطی با لیزر موهای زائد درمان می شوند؟

تعداد جلسات لیزر موهای زائد
تعداد جلسات لیزر موهای زائد

لیزر و نور پالسی، چندین فولیکول را به طور همزمان هدف قرار می دهد ، بنابراین می توانید نواحی بزرگی از پوست را درمان کنید. در حالی که انجام الکترولیز در مناطق بزرگتر مانند پاها یا بازوها ممکن است سالها طول بکشد ، یک جلسه معمولی لیزر موهای زائد در هر دو پا، کمتر از دو ساعت طول می کشد. لیزر می تواند موهای زائد کمر، سینه، بازو، ناحیه ی تناسلی، دست ها و …. را نیز از بین ببرد.

همچنین می توان موهای بسیار نازک و روشن تر پشت لب و صورت را نیز درمان کرد. برخی از دستگاه های لیزر می توانند موهای روشن این ناحیه را نیز به خوبی درمان کنند.

لیزر موهای زائد چقدر زمان می برد؟

تعداد جلسات لیزر موهای زائد
تعداد جلسات لیزر موهای زائد

مشاوره با پزشک متخصص کار زمان بری نمی باشد. اما مدت زمان جلسه ی درمان شما، به ناحیه ای که قصد درمان آن را دارید بستگی دارد. برای مثال، نواحی مانند کمر و یا پاها، ممکن است که 1 یا 2 ساعت طول بکشد. اما نواحی مانند پشت لب، فقط در چند دقیقه درمان خواهد شد.

بسیاری از افراد، پس از اولین جلسه ی درمان خود، نتیجه ی چشم گیری از لیزر موهای زائد را خواهند دید. اما برای نتیجه ی مطلوب درمان و ماندگاری بیشتر، به چند جلسه ی درمان نیاز می باشد.

هر فرد به طور معمول به 6 الی 10 جلسه ی لیزر نیاز دارد. این جلسات در فواصل زمانی تعیین شده توسط پزشک انجام می گیرند. اما معمولا این فاصله هر 4 الی 6 هفته 1 بار می باشد. پس از اتمام دوره ی درمان، حدود  80 درصد از موها از بین خواهند رفت. برای از بین بردن همه ی موها و نتیجه ی بهتر، نیاز است که هر 1 سال و یا 6 ماه 1 بار، یک جلسه ی درمانی برای تمدید داشته باشید.

نتیجه ی لیزر موهای زائد

تعداد جلسات لیزر موهای زائد
تعداد جلسات لیزر موهای زائد

هیچ تضمینی وجود ندارد که بتوانید برای همیشه و به طور دائمی از شر موهای زائدتان خلاص شوید. اما برخی از افراد حتی توقف کامل رشد موهایشان را نیز تجربه می کنند. این امر بستگی به واکنش بدن افراد به درمان، نوع مو و پوست آنها دارد.

با مرکز لیزر موهای زائد ما، به دلیل کارگیری به روزترین، پیشرفته ترین و جدید ترین دستگاه لیزر موهای زائد ( الکساندرایت آپوجی سایناشور) می توانید، تجربه ی یک درمان اثر بخش و راحت را داشته باشید.

دستگاه لیزر ما، بهترین نتیجه را بر روی انواع پوست و مو خواهد داشت.

درد لیزر موهای زائد چگونه است؟

تعداد جلسات لیزر موهای زائد
تعداد جلسات لیزر موهای زائد

درد هنگام درمان با لیزر موهای زائد، به آستانه ی درد افراد نیز بستگی دارد. اما به طور کلی، اگر روند درمان، توسط پزشک متخصص و مجرب و یا تکنسین آموزش دیده و حرفه ای انجام گیرد، او می تواند با درک کامل و صحیح پوست و موی شما و بهترین تنظیمات دستگاه، درمان راحتی را برای شما فراهم کند.

به طور کلی، این روش راحت و بسیار قابل تحمل است. اما می توانید برای این که جلسه ی درمان راحت تری را داشته باشید، در صورت عدم حساسیت شما و تایید پزشک متخصص، 30 الی 60 دقیقه قبل از درمان، از کرم ها و یا داروهای بی حس کننده ی موضعی استفاده کنید.

قبل از لیزر موهای زائد بدانیم که:

تعداد جلسات لیزر موهای زائد
تعداد جلسات لیزر موهای زائد

هنگامی که یک مرکز لیزر خوب و دستگاه لیزر خوب را، متنسب با نوع پوست و مویتان انتخاب کردید، جلسه ی مشاوره ای را با پزشک خود هماهنگ کرده و با او مشورت کنید. زیرا باید قبل از جلسات لیزر خود:

 • چند بار موهای زائد خود را با استفاده از تیغ های اصلاح و یا ژیلت ها اصلاح کنید.
 • حداقل 2 الی 3 ماه قبل از درمان، از برنزه کردن خود با آفتاب و یا سولاریوم خودداری کنید. این امر نتیجه ی درمان را کمتر خواهد کرد.
 • ممکن است لازم باشد در صورت مصرف برخی از داروها، مصرف آنها را متوقف کنید. به همین دلیل، سوابق دارویی خود را به پزشک خود بگویید.
 • در جلسه ی درمان از استفاده ی هرگونه محصول بر روی پوست خود خودداری کنید.

بهترین مرکز لیزر موهای زائد را برای خود انتخاب کنید!

تعداد جلسات لیزر موهای زائد
تعداد جلسات لیزر موهای زائد

اگر دلتان می خواهد که موهای زائد خود را از بین ببرید و تجربه ی داشتن پوست زیبا و روشن را به دست آورید، می خواهیم یک مرکز عالی در این زمینه را به شما معرفی کنیم.

با افتخار می توانیم بگوییم که مرکز زیبایی ما در اصفهان، خدمات درمان های پوستی و لیزر را با بهره گیری از:

 • حرفه ای ترین کادر پزشکی متخصص پوست و زیبایی
 • بهترین نوع دستگاه های و ابزار ها
 • دارای مجوز کاری مرکز زیبایی
 • پزشکان متخصص دارای مجوز کار
 • در محیط بسیار استاندارد و بهداشتی

خدمات جوانسازی پوست را به بهترین نحو به مراجعین عزیز خود ارائه می دهد.

با شما را از مسیر نزدیک تری به اهداف زیبایی تان می رسانیم. با اطمینان می توانیم بگوییم که همه ی مراجعین قبلی ما، رضایت کامل را از نتیجه ی کار و اعتماد به ما داشته اند.

 • کادر پزشکی ما بسیار خوش برخورد و با حوصله هستند.
 • ما برای شما مشاوره ی رایگان قبل از درمان را در نظر گرفته ایم.
 • پرسنل ما به طور کامل پاسخگوی سوالات شما درباره ی خدمات مرکز هستند.
 • ممکن است که گاهی خدمات را ارزان ارائه ندهیم، اما در مقایسه با مراکز دیگر که با همین کیفیت کار می کنند، قیمت های ما بسیار منصفانه و معقول است.

برای گرفتن نوبت و تعیین وقت، مشاوره و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

امیدواریم این مطلب برای شما مفید و کارآمد واقع شده باشد.

لینک منبع خارجی

مترجم و نویسنده: مهدیه ستاری

مرکز زیبایی دکتر مهسا سعیدیان

اصفهان، دروازه شيراز (میدان آزادی) جنب بانک اقتصاد نوین، ساختمان آزادی، بلوک B طبقه اول واحد 14

03131339393
09103498783

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا