معجزه ی جوانسازی پوست| جوانسازی پوست با پلاسما فرکشنال sparx

جوانسازی پوست با پلاسما فرکشنال sparx

جوانسازی پوست با پلاسما فرکشنال sparx
جوانسازی پوست با پلاسما فرکشنال sparx

با سلام به همه ی کاربران عزیز و دوستان خوبم. به صفحه ی ما خوش آمدید. همانطور که می دانید پوست افراد نقش بسیار مهمی را در زیبایی و جوان تر به نظر آمدن آنها بر عهده دارد. بنابراین، رسیدگی به پوستتان، می تواند اعتماد به نفس و میزان زیبایی شما را افزایش دهد. همانطور که هنگامی که به یک برنامه ی تلویزیونی نگاه می کنید و به دنبال راز زیبایی سلبریتی ها هستید و از این که آنها بسیار جوان تر از سنشان به نظر می رسند بسیار تعجب می کنید. ما در این جا، راز زیبایی و جوانی آنها را آورده ایم. روش جوانسازی پوست با پلاسما فرکشنال که امروزه جایگزین بسیاری از روش های جوانسازی دیگر شده است و به آن معجزه ی قرن می گویند. این روش در مقایسه با روش های تهاجمی مانند عمل های جراحی زیبایی، بسیار ایمن تر و راحت تر بوده و نسبت به روش های خانگی، می توانید زودتر به نتیجه ی دلخواه خود برسید.

همانطور که می دانید عوامل بسیار زیادی در آسیب زدن به پوست نقش دارند. عواملی که در زندگی روزمره با آن سرو کار دارید و از آسیب آن بی خبرید! تابش مستقیم اشعه ی ماورا بنفش خورشید، استرس، کم خوابی، عدم نوشیدن آب کافی، عدم استفاده از سبزیجات و میوه های تازه به میزان کافی، استفاده از لوازم آرایشی نا مرغوب و بی کیفیت و در کل نداشتن سبک زندگی اصولی موجب وارد شدن آسیب هایی به پوست می گردد. همچنین داشتن پوستی با ظاهر خسته، تیره و کدر، موجب بیشتر نشان دادن سن شما می گردد. از این رو، برای اینکه همیشه پوستی شاداب، براق، درخشان و جوان داشته باشید، حتما به یک مرکز زیبایی معتبر رفته و اقدام به رسیدگی به پوستتان با روش جوانسازی پوست با پلاسما فرکشنال کنید و همیشه و در همه جا بدرخشید. در ادامه شما را با مزایا و حتی معایب این روش، و بسیاری از جزئیات دیگر آن آشنا خواهیم کرد.

پلاسما فرکشنال چیست؟

پلاسما فرکشنال چیست؟
پلاسما فرکشنال چیست؟

جوانسازی پوست با پلاسما فرکشنال روشی منحصر به فرد، مدرن و موثر در زیبایی پزشکی محسوب می شود. از مزایای این روش می توان به کاهش چین و چروک و خطوط پوست، ترمیم جای زخم و آسیب دیدگی، درمان آکنه و اسکار، بهبود خاصیت الاستیته پوست( قابلیت ارتجاعی) و تقویت کل بدن می باشد. این روش از طریق تحریک و افزایش تولید کلاژن و الاستین انجام می گیرد. کلاژن و الاستین، دو ماده ی موثر در جوانسازی پوست می باشد. این روش، روند لایه برداری پوست و از بین بردن سلول های مورده را بهبود می بخشد. پلاسما فرکشنال دارای اثر لایه برداری از طریق یک میدان الکتریکی قوی است و بنابراین موجب جایگزین شدن بافت آسیب دیده با یک بافت جدید – از بین بردن لایه های سطحی پوست- درخشان تر شدن و اکسیژن رسانی به پوست می شود. با کمک اثر درمانی پرتوهای مادون قرمز ، روش پلاسما باعث تحریک متابولیسم سلولی و میکروسیرکولاسیون زیر جلدی می شود و به دنبال آن ، مواد مضر از بدن خارج می شود که به عنوان مثال ، سلولیت را به طور موثری از بین می برد. پلاسما به هیدراتاسیون کامل لایه های عمیقتر پوست کمک می کند و بنابراین مقدار زیادی از نقایص پوست را از بین می برد.

این روش یک روش قابل کنترل می باشد که به صورت دسته ای از میکروکانالها به روش کسری و نقطه به نقطه، سبب آسیب حرارتی می گردد. اصل این است که یونیزه کردن گاز در هوا برای ایجاد قوس الکتریکی کوچک تر ، بافت ها تحت درمان قرار بگیرند و از انتشار گرمای ناخواسته به مناطق اطراف خودداری کنند. سپس گرما گسترش می یابد و متعاقباً به لایه پاپیلری که شامل سلولهای فیبروبلاست است به اپیدرم منتقل می شود.

مراقبت های قبل از پلاسما فرکشنال

مراقبت های قبل از پلاسما فرکشنال
مراقبت های قبل از پلاسما فرکشنال

انجام جوانسازی پوست با پلاسما فرکشنال، تنها به وقت گرفتن برای جلسه ی درمانی در یک مرکز زیبایی و پرداخت هزینه ی آن خلاصه نمی شود. مراقبت هایی وجود دارند که برای جلوگیری از بروز هرگونه عارضه و ناراحتی، توصیه می شود که آنها را رعایت کنید:

 • هزینه های درمانی کم را راهنمای انتخاب مرکز زیبایی خود قرار ندهید. لازم به ذکر است که ممکن است که آنها از استاندارهای لازم برخوردار نباشند و یا با پوست و بدن شما سازگازی نداشته باشند و در نتیجه منجر به آسیب شوند.
 • یک پزشک پوست و زیبایی متخصص و مجرب را برای پلاسما فرکشنال انتخاب کنید.
 • در انتخاب مرکز زیبایی خود دقت کنید.
 • پیش از شروع درمان، انتظارات خود را از انجام پلاسما به پزشک خود بگویید تا او بتواند به شما بگوید که تا چه حد می توانید به هدف خود برسید.
 • تمام اقدامات پزشکی مانند: جوانسازی پوست با پلاسما فرکشنال و از این قبیل، باید در محیط پزشکی با ابزار استریل انجام شود. انجام این امر در هتل ها، خانه ها و یا هر محیط دیگری به غیر از مراکز معتبر، به شدت منع گردیده است.
 • در صورت هرگونه حساسیت به هرگونه دارو و یا بی حسی، آن را با پزشک خود در میان بگذارید.
 • برای انجام پلاسما جوانسازی، سعی کنید که حداقل 2 هفته قبل از جلسه ی درمانی خود، برای آن برنامه ریزی کنید.
 • از خوردن داروهای رقیق کننده ی خون مانند: آسپرین، خودداری کنید.( این امر سبب افزایش خون ریزی در هنگام درمان می گردد.)

چند جلسه پلاسما برای جوانسازی پوست نیاز است؟

چند جلسه پلاسما برای جوانسازی پوست نیاز است؟
چند جلسه پلاسما برای جوانسازی پوست نیاز است؟

عموما برای نتیجه ی قابل توجه، 3 الی 5 جلسه ی درمانی در فواصل زمانی 4 الی 5 هفته برای هر فرد نیاز می باشد. اما بر میزان حساسیت پوست افراد، این فواصل زمانی را پزشک مشخص می کند. همچنین تعداد جلسات درمانی نیز، بر اساس میزان واکنش بدن به درمان، قابل تغییر می باشد. پس از درمان، روند بازسازی کلاژن 6 الی 12 ماه ادامه خواهد داشت.

عوارض پلاسما فرکشنال

عوارض پلاسما فرکشنال
عوارض پلاسما فرکشنال

لازم به ذکر است که اگر جوانسازی پوست با پلاسما فرکشنال ، توسط یک پزشک متخصص و مجرب در این زمینه، با یک دستگاه با کیفیت و به روز، در یک محیط کاملا بهداشتی و با وسایلی استریل انجام گیرد، هیچگونه عوارضی را در پی نخواهد داشت. همچنین این روش غیر تهاجمی و بسیار ایمن می باشد. اما برای اطلاع بیشتر شما، ما برخی از عوارض جانبی را برای شما آورده ایم:

 • قرمزی پوست در ناحیه ی مورد درمان
 • کبودی پوست در ناحیه ی مورد درمان
 • خارش پوست در ناحیه ی مورد درمان
 • سوزش پوست در ناحیه ی مورد درمان

بنابراین در انتخاب مرکز زیبایی خود دقت لازم را به عمل آورید.

قیمت پلاسما فرکشنال

قیمت پلاسما فرکشنال
قیمت پلاسما فرکشنال

برای انجام جوانسازی پوست با پلاسما ، نمی توان قیمت واحدی را مشخص کرد. زیرا قیمت جوانسازی به دلایل متفاوتی بستگی دارد. برخی از این دلایل عبارتند از: مرکز پوست و زیبایی که به آن مراجعه می کنید، ناحیه ی مورد درمان و از این قبیل موارد که موجب تغییر در هزینه ها می شود. همچنین این نکته لازم به ذکر است که مراکز زیبایی و یا پوست نامعتبری نیز وجود دارند که از افراد هزینه های بالایی را دریافت کرده ولی در مقابل نتیجه ی مطلوب را به مراجعین نمی دهند. از طرفی نیز، مراکز تازه تاسیس و یا نا معتبری نیز وجود دارند که برای شناخته شدن و جذب مراجعین بیشتر، از افراد هزینه ی بسیار کمی را دریافت کرده و حتی ممکن است که به دلیل عدم تجربه ی کافی، موجب آسیب زدن به پوست افراد شوند. از این رو توصیه می شود که در انتخاب مرکز زیبایی خود، دقت لازم را به عمل آورید. همچنین می توانید با مراجعه به مراکز معتبر، پس از مشاوره، از پزشک خود درخواست کنید تا عکس های قبل و بعد از مراجعین قبلی را به شما نشان دهند، تا شما نیز میزان رضایت آنها را ببینید. مرکز زیبایی واقع در اصفهان، با دریافت منصفانه ترین قیمت ها و کیفیت کاری بالا، اماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

پلاسما فرکشنال نی نی سایت

پلاسما فرکشنال نی نی سایت
پلاسما فرکشنال نی نی سایت

یکی از مواردی که امروزه بسیار در میان افراد بسیار رایج شده است، استفاده از برخی از سایت های مجازی می باشد که در آن افراد، به تبادل نظر درباره موضوعات مختلف پزشکی، زیبایی و دیگر موضوعات می پردازند. برای مثال، سعی می کنند تا مراکزی را که از دیدگاه خودشان خوب است و یا متخصصانی را به دیگر افراد معرفی کنند. همچنین خانم x به دلیل اینکه نمی تواند پس از انجام جوانسازی پوست با پلاسما فرکشنال احساس راحتی داشته باشد، بسیار از انجام این امر ناراضی است. در مقابل آقای y به دلیل انتخاب پزشک ماهر و مرکز زیبایی خوب، بسیار از نتیجه ی درمان خود راضی بوده و آن را به همه پیشنهاد می کند. اما دانستن این نکته بسیار ضروری است که، شما افراد کاربر در این سایت ها را نمی شناسید و همچنین ممکن است که سلیقه، میزان حساسیت، تیپ بدنی، واکنش بدن شما نسبت به درمان، دیدگاه و هدف شما درمان، با آن ها بسیار تفاوت داشته باشد. از این رو، اطمینان به این سایت ها و راهنما قرار دادن آنها، می تواند نتایج زیان باری را به همراه داشته باشد. به همین دلیل، پیشنهاد می کنیم تا از افراد مجرب و متخصصان وارد به این امر، مشورت بخواهید.

جوانسازی پوست اصفهان

جوانسازی پوست اصفهان
جوانسازی پوست اصفهان

اگر برای جوانسازی پوست با پلاسما فرکشنال و رفع چین و چروک های پوستی و یا مشاوره در زمینه ی بهترین راهکار برای جوانسازی پوست نسبت به نوع پوستتان به دنبال یک مرکز معتبر پوست و زیبایی، برای انجام این کار هستید، ما برای شما پیشنهادی داریم. پیشنهاد ما به شما مرکز پوست و زیبایی معتبری واقع در اصفهان می باشد، که دارای تیم پزشکان متخصص و حرفه ای، پرسنلی مجرب و خوش برخورد، محیطی کاملا بهداشتی، آرام و دارای تمامی استاندارد های یک مرکز درجه یک، آماده خدمت رسانی به مراجعین محترم می باشد. و با این حال، معقول ترین و منصفانه ترین هزینه را برای انجام همه ی خدماتی که ارائه می دهند، از مراجعین خود دریافت می کنند. و لازم به ذکر است که تنها هدف و اولویت این مرکز، رضایت مراجعین محترم آن می باشد. برای دریافت مشاوره، اطلاعات و تماس با این مرکز اینجا کلیک کنید.

لینک منبع خارجی1

لینک منبع خارجی2

لینک منبع خارجی3

مترجم و نویسنده: مهدیه ستاری

مرکز زیبایی دکتر مهسا سعیدیان

اصفهان، دروازه شيراز (میدان آزادی) جنب بانک اقتصاد نوین، ساختمان آزادی، بلوک B طبقه اول واحد 14

03131339393
09103498783

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا